Колекция: Rubinas su zoisitu
💚
Rubinas zoisite (anyolitas) — aistra susitinka su ramybe
Sodriai rožiniai rubino kristalai, išsibarsčiusieji žaliame zoisite (dažnai su tamsesniais intarpais), sukuria vieną ryškiausių natūralių spalvinių kontrastų kristalų pasaulyje.
✨ Pagrindinės savybės
- Natūrali „sąjunga“: rubinas formuojasi tiesiai zoisite matricoje
- Ryškus kontrastas: šilta raudonai rožinė prieš vėsius, žemiškus žalius tonus
- Vienetinis raštas: kiekvienas gabalėlis turi savą piešinį ir „tapybą“
🔮 Metafizinė nuotaika
- Širdies ir karūnos jungtis: motyvacija + įžvalga, aistra + supratimas
- Emocinė harmonija: padeda išreikšti save be perdegimo ar perkrovos
- Atgimęs gyvybingumas: energizuojantis, bet kartu stabilus ir įžeminantis
Primena nukreipti ugnį su išmintimi — stiprus noras, švelni kryptis. Rubino energija, Zoisite įžeminimas.
Patarimas: ypač gražiai atrodo poliruotuose gaminiuose — būgneliuose, delno akmenyse, karoliukuose ir išraiškinguose papuošaluose.
-
Zoisitas – neapdirbtas
Обичайната цена От €0,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата От €0,99 EUR -
Rubinas su zoisitu – neapdirbtas
Обичайната цена €6,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €6,99 EUR -
Rubinas su zoisitu apyrankė – Čipsiukai
Обичайната цена €16,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €16,99 EUR -
Rubinas su zoisitu pakabukas – Lašas
Обичайната цена €36,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €36,99 EUR -
Rubinas su zoisitu
Обичайната цена €19,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €19,99 EUR -
РазпродадениRubinas su zoisitu pakabukas – Žvaigždutė
Обичайната цена €14,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €14,99 EURРазпродадени -
Rubinas su zoisitu pakabukas – 925 sidabras
Обичайната цена €49,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €49,99 EUR -
Rubinas su zoisitu didelis – 6-15 cm
Обичайната цена €49,99 EURОбичайната ценаЕдинична цена / надЦената на продажбата €49,99 EUR
Tu Esi Daugiau




